O ZESPOLE KANCELARII

Kancelarię tworzą adwokat Jacek Sanocki oraz dwie aplikantki adwokackie – Marta Burdzińska i Katarzyna Gąsiorowska. Bogate doświadczenie adwokata Jacka Sanockiego połączone z młodzieńczym zapałem pracowników Kancelarii pozwala zapewnić obsługę na najwyższym poziomie.

NASZ ZESPÓŁ

Kancelaria

Gdy pojawia się potrzeba skorzystania z usług kancelarii i prawnika często zadają sobie Państwo pytanie, jakiemu zespołowi zaufać i jak ocenić jakość usługi, jeszcze zanim klient podejmie się współpracy. Jeśli miastem, w którym zamierzają Państwo przeprowadzić tego typu poszukiwania jest Szczecin, to bardzo chętnie sprawimy, że podejmą Państwo dobrą decyzję. Bazując na doświadczeniu oraz doskonałym przygotowaniu merytorycznym nasza kancelaria gwarantuje każdemu z naszych klientów dostęp do wysokiej jakości usług i doradztwa, by litera prawa nie miała już dla Państwa żadnych tajemnic. Działając w myśl łacińskiej sentencji ignorantia iuris nocet („nieznajomość prawa szkodzi”), każdy prawnik reprezentujący naszą działalność precyzyjnie i klarownie wyjaśni Państwu wszystkie opcje rozwiązania problemu, ich uzasadnienie prawne i doradzi najbardziej optymalne rozwiązanie.

By scharakteryzować jakość usług naszej kancelarii moglibyśmy posłużyć się informacjami na temat wykształcenia naszych pracowników – np. studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego – oraz sprawozdaniem z przebiegu dotychczasowej kariery każdego prawnika w niej zatrudnionego. Informacje te znajdą Państwo oczywiście na naszej stronie, w indywidualnych opisach członków naszego zespołu. W tym miejscu chcemy natomiast podzielić się z Państwem czymś równie istotnym, czyli tym, jak skutecznie uzupełniają się nasze umiejętności, wiedza i doświadczenia, które w przypadku każdej kancelarii i prawnika są newralgicznie ważne, by zbudować z klientem odpowiednią i wartościową współpracę. 

Prawnik

Kancelaria Adwokacka Sanocki ze Szczecina to zespół, który nie tylko posiada kwalifikacje uprawniające do świadczenia pomocy prawnej i reprezentowania interesów klienta przed wszelkimi organami państwowymi. Każdy prawnik, którego zatrudniamy skupia się zarówno na rozwoju osobistym, jak i zawodowym. Pasja i profesjonalizm są natomiast tym co stanowi dla naszych klientów gwarancję sukcesu!